Červen 2014

MAY 14 - Shops at Brandy Melville in Los Angeles, CA

23. června 2014 v 20:18 | Claire* |  Candids '14
14. května byla Nikki viděna na nákupech v American Apparel v Los Angeles. Mezitím co procházela kolem stojanů, tak je z fotek vidět, že stíhala ještě chatovat na telefonu, ale tak kdo to v dnešní době nedělá :D Tentokrát už Nikki zvolila více městský outfit. Konečně už ne sportovní :D Jsem za tu změnu strašně ráda, protože Nikki vypadá v 'městským' oblečení strašně nádherně. Nikki zvolila krásný letní outfit, který jí neskutečně sedl ♥ Měla na sobě džínové kraťásky, ke kterým zvolila bílé tričko s véčkovým výstřihem, který vyplňoval náhrdelník a celý outfit obohatila barevnou košilí, kterou měla úvazanou kolem pasu. K celému outfitu zvolila hnědé kotníčkové botky na podpatku a černou kabelku přes rameno. Vlasy tentokrát měla rozpuštěné :3 Strašně moc jí to tu sluší! Vypadala vážně překrásně a z toho dne tu je také plno nádherných fotek na které se určitě podívejte :)

image host image host image host image host image host

MAY 11 - At the Farmers Market

23. června 2014 v 19:28 | Claire* |  Candids '14
11. května byla Nikki viděna se svojí stylistku a kamarádkou Kimmy Erin, když se zastavily ve Farmers Market pro nějaké zboží ve Studio City v Kalifornii. Určitě není žádným překvapení fakt, když napíšu, že Nikki na sobě měla zase sportovní outfitek a ono se není čemu divit :) Však ono to je pohodlné :) Oblékla si na sebe kraťásky, modrou mikinu, kolem pasu měla ledvinku, ve které měla své věci, kolem krku sluchátka a na hlavě kšiltovku. Vlasy měla stažené do ležérního culíku a vypadala vážně krásně i když byla v pohodlném sportovním outfitu. Jak se z fotek zdá, tak se s Kimmy moc bavily. Strašně se mi líbí ty fotky, kde Nikki drží Kimmy kolem krku.. Jsou tak roztomilé :3

image host image host image host image host image host

MAY 09 - Walking Her Dog in Hollywood Hills

23. června 2014 v 18:56 | Claire* |  Candids '14
9. května byla Nikki viděna na procházce se svým psem Enzem v Los Angeles. Nikki se připojila ke své stylistce Kimmy Erin a jejímu manželovi hudebníkovi Erikovi Kertesovi. Nikki vypadala zase jak jinak než úchvatně i když byla oblečená do sportovního outfitku :) Měla na sobě černé legíny, kolem pasu ledvinku, ve které měla uložené věci, růžovobílou mikinu, kolem krku sluchátka a na hlavě kšilt. Vlasy měla stažené do drdolu. Nikki vypadala vážně krásně i když ta mikina se mi zrovna příliš nelíbí :)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox